Oświetlenie LED - LED LABS
0 0,00 €

Exportabteilung

Export Sales Director

Dawid Kwaśniewski Dawid Kwaśniewski

e-mail: d.kwasniewski@led-labs.pl

telefon: +48 733 377 392

Senior Export Sales Manager

Mateusz Kidawski Mateusz Kidawski

e-mail: m.kidawski@led-labs.pl

telefon: +48 669 111 402

Export Sales Manager

Paweł Kostecki Paweł Kostecki

e-mail: p.kostecki@led-labs.pl

telefon: +48 733 377 818

Export Sales Manager

Aneta Szklar Aneta Szklar

e-mail: a.szklar@led-labs.pl

telefon: +48 722 772 382

Export Sales Manager

Piotr Hajduk Piotr Hajduk

e-mail: p.hajduk@led-labs.pl

telefon: +48 733 377 328

Export Sales Manager

Aleksandra Bogacka Aleksandra Bogacka

e-mail: a.bogacka@lumines.pl

telefon: +48 733 044 430

Export Sales Manager

Ruslana Skaliuk Ruslana Skaliuk

e-mail: r.skaliuk@lumines.pl

telefon: +48 733 373 090

Export Sales Manager

Patryk Ściślak Patryk Ściślak

e-mail: p.scislak@lumines.pl

telefon: +48 733 044 551

Exportabteilung

Export Sales Director

Dawid Kwaśniewski Dawid Kwaśniewski

e-mail: d.kwasniewski@led-labs.pl

telefon: +48 733 377 392

Senior Export Sales Manager

Mateusz Kidawski Mateusz Kidawski

e-mail: m.kidawski@led-labs.pl

telefon: +48 669 111 402

Export Sales Manager

Paweł Kostecki Paweł Kostecki

e-mail: p.kostecki@led-labs.pl

telefon: +48 733 377 818

Export Sales Manager

Aneta Szklar Aneta Szklar

e-mail: a.szklar@led-labs.pl

telefon: +48 722 772 382

Export Sales Manager

Piotr Hajduk Piotr Hajduk

e-mail: p.hajduk@led-labs.pl

telefon: +48 733 377 328

Export Sales Manager

Aleksandra Bogacka Aleksandra Bogacka

e-mail: a.bogacka@lumines.pl

telefon: +48 733 044 430

Export Sales Manager

Ruslana Skaliuk Ruslana Skaliuk

e-mail: r.skaliuk@lumines.pl

telefon: +48 733 373 090

Export Sales Manager

Patryk Ściślak Patryk Ściślak

e-mail: p.scislak@lumines.pl

telefon: +48 733 044 551

Kontakt Formular