Kundendienstabteilung

Informacje o firmie

Kundendienstabteilung

Kacper Piwowarczyk
k.piwowarczyk@led-labs.pl 
       
Andrzej Płoskoń
a.ploskon@led-labs.pl 
 
Daniel Surówka
 
d.surowka@led-labs.pl 

tel. 12 633 44 11
Technische Hilfe

Arkadiusz Jaworski
reklamacje@led-labs.pl
tel. 733 377 705



Marketingabteilung

Marcin Majewski
tel. +48 733 377 384
m.majewski@led-labs.pl

Einkaufsabteilung

Jarosław Kaczor
tel. 791 45 79 15
j.kaczor@led-labs.pl

HANDELSVERTRETER

Handelsdirektor

Łukasz Gąsiorek
tel. 669 941 031
l.gasiorek@led-labs.pl
Regionaler Verkaufsleiter
woj. śląskie
Daniel Maciąg
tel. 785 366 484
d.maciag@led-labs.pl
Regionaler Verkaufsleiter

woj. małopolskie, świętokrzyskie


Tomasz Klimczak
tel. 691 563 133
t.klimczak@led-labs.pl
Stellvertretender Handelsdirektor

woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie


Paweł Wiśniewski
tel. 739 229 739
p.wisniewski@led-labs.pl
Regionaler Verkaufsleiter

woj. podkarpackie, małopolskie


Michał Balawender
tel. 693 198 418
m.balawender@led-labs.pl
Regionaler Verkaufsleiter

woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie


Łukasz Szydłowski
tel. 733 377 754 
l.szydlowski@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży

woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie


Marta Demczyszak-Łączna
tel. 733 530 305
m.laczna@led-labs.pl

Export

Export Sales Director  
Dawid Kwaśniewski
tel. +48 733 377 392
d.kwasniewski@led-labs.pl

Senior Export Sales Manager  
Piotr Kuglarz
tel. +48 733 377 725
p.kuglarz@led-labs.pl

Export Sales Manager 
Paweł Kostecki
tel. 733 377 818
p.kostecki@led-labs.pl
Export Sales Manager 
Mateusz Kidawski
tel. 669 111 402
m.kidawski@led-labs.pl
Export Sales Manager    
Aneta Szklar
tel +48 722 772 382
a.szklar@led-labs.pl
Export Sales Manager 
Piotr Hajduk 
tel +48 733 377 328
p.hajduk@led-labs.pl

LED Labs sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 2C, 30-418 Kraków
KRS: 000544027, NIP:6793108450,
REGON:360837680
Grundkapital:: 1.141.000,00 PLN
Register GIOŚ: E0010931W

Einzelverkauf:
ul. Zakopiańska 2C
LADENÖFFNUNGSZEITEN:
pn. - pt. - 8.00 - 18.00

Reklamationen:
reklamacje@led-labs.pl

Zentralstelle:

Vorstandsbüro
ul.Biskupińska 23
Budynek A
30-732 Kraków

Logistiklager
ul. Biskupińska 28
Budynek Y
30-732 Kraków

Herstellung
ul. Biskupińska 23
Gebäude B
30-732 Kraków

Kontaktformular

*
*
*

die Preise und Auszeichnungen

  • Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2015

lokalizacja